Stories

Şatafatlı Bir Balayı: Dubai

Dubali (2)
Orta Doğu’nun en mükemmel sahillerinde, altın kumların üzerinde geçireceğiniz bir balayı tatili düşlüyorsanız,  sizin için en doğru seçimlerden biri kuşkusuz Dubai olacaktır.
Dubai su sporlarını seven çiftler için cennet gibidir…
Şnorkelle dalarak ya da scuba yaparak su altının gizemlerini keşfe çıkmak balayınızın unutulmaz deneyimlerinden biri olacaktır.
Çöl safarisi sizi dünya dışında gibi hissedeceğiniz bir yolculuğa çıkarabilir.
Romantik Çiftler için…

Burj_Khalifa_building

Dünyanın en uzun binası Burj Khalifa’nın seyir terasında güneşe veda etmeye ne dersiniz? Ya da  günbatımına bambaşka bir gözle bakmak için balon kiralayıp gelecekte yaşayacağınız binbir unutulmaz anın ilklerinden birini yaşamaya…

Dubali (1)

Al Dhabi’de yıldızların altında romantik bir gece yürüyüşüne ne dersiniz? Çölün vahşiliği, gökyüzünü pırıl pırıl parlatan milayarlarca yıldız, develeriniz ve inanılmaz bir manzarayla baş başa kalacaksınız.

Dubali (6)

Saatler akşamı gösterdiğinde, romatik bir yemek yemek isterseniz Burj Khalifa 122. Katında At.Mosphere’de lüksün ötesinde bir yemek yiyebilirsiniz.
Alışveriş Severlere…

Dubai_Mall

Dünya markaları, ışıltılı mağazalar, dev alışveriş merkezleri… Eğer alışveriş yapmayı seven bir çiftseniz Dubai olmanız gereken yer! Özellikle Dubai Mall moda tutkunlarının parlayan yıldızı diyebiliriz. Dubai Mall içerisinde yer alan akvaryum, çeşit çeşit butikler, görenlerin ağzını açık bırakan su gösterileri…
Dubai’de geçireceğiniz balayı tatilinin ilk adımını atmak için tıklayın.

Leave a comment