Stories

Kış Tatilinizi Dolomit Bölgesi’nin İncisi Madonna di Campiglio’da Geçirmek için 10 Neden

Madonna di Campiglio
Deniz seviyesinden 1.500 metre yüksekte bulunan Madonna di Campiglio, UNSECO tarafından Dünya Mirasları listesine alınmıştır.
Beyazın ve yeşilin koynunda, Dolomites Bölgesi’nin eşsiz manzarasının tadını çıkararak büyülü bir kayak deneyimi yaşarsınız.
Pist bakımı söz konusu olduğunda resmi olarak, İtalya’nın en bakımlı pistleri buradadır.
Başlangıç pistleriyle çaylaklar için ideal olduğu kadar, zorluk derecesi yüksek pistleriyle profesyonel kayakçılar için de idealdir İtalya’daki diğer kayak merkezleriyle karşılaştırıldığında daha sakin bir merkezdir. Bir kayak merkezinin kalabalık olmaması tabii ki Lift sırasında daha az beklemeniz anlamına gelir.
Lift sırasında daha az vakit kaybederek sınırları ağaçlarla belirlenen pistlerin tadını çıkarırsınız. Unutmadan söyleyelim; kayak alanında 57 Lift bulunur.

Madonna di Campiglio3

Superskirama pass; Folgarida, Marilleva ve Pinzolo gibi civardaki diğer kayak merkezlerinde de geçerlidir. Bir çok farklı pistte kayma şansına sahip olursunuz.
Freestyle kayanlar Groste’de bulunan İtalya’nın en iyi kayak parkına gidebilirler.
Madonna di Campiglio’da diğer kayak merkezleri gibi hafta sonları kalabalıklaşır. Özellikle de Ferrari F1 takımı ve Ducati buraya yıllık ziyaretlerini gerçekleştirdiğine…
Leziz İtalyan pizzalarını Michelin Yıldızlı restoranlarda tadabilirsiniz.

Aileler ve gruplar için gelenekselden moderne uzanan, geniş otel seçenekleri vardır. Üstelik bir çok otele kayarak geri dönebilirsiniz.
Madonna di Campiglio2

Nasıl giderim mi dediniz? Kış tatilinizin tadını çıkarmak için tıklayın.

Leave a comment