Stories

Aşkınızın Sonsuz Olduğunu Size Hissettirecek Eşsiz Bir Balayı

Kimi için Paris,
Kimi için Roma,
Kimileri içinse egzotik bir macera…
Peki, siz balayınızı nerede geçireceksiniz?
İşte bir çok çiftin hayallerini süsleyen balayı noktaları!
Maldivler
Sahile doğru keyifle uzanıp dalgaların sesini dinleyebileceğiniz bu çardakta uzanmak ister miydiniz?

Sahile doğru keyifle uzanıp dalgaların sesini dinleyebileceğiniz bu çardakta uzanmak ister miydiniz?

Eşsiz sahilleri, sıcacık güneşi, kalabalıktan uzak lüks otelleri ve tropik iklimi ile Maldivler bir çok çiftin balayı hayallerinin süsler.
Hint Okyanusu’nda adeta suyun üzerinde uyuyan bu mercan adaları, dalış meraklıları ve güneş arayanlar için bir cennet… Sri Lanka ve Maldivler, lüksün, romantizm ve tropikal dünyanın tarifi gibi. Maldivler, 26 doğal atol ve 1000′den fazla adası, turkuaz lagünleri, mükemmel beyaz kumsalları ile son cenneti andırıyor. Okyanus üzerinde kurulu bungalovları, cam berraklığındaki suyu ve palmiye ağaçları arasındaki hamaklarıyla geçireceğiniz tatilin ipuçlarını fısıldayan Hint Okyanusu’ndaki bu yer, sizi hayatın tüm telaşlarından bir anda soyutlayacak.
Evliliğin tadını kristal berraklığındaki suların üzerinde ya da geniş yapraklı palmiyelerin altında tropik içkilerinizi yudumlayarak çıkarmak sizin de hayallerinizi süslüyorsa, Maldivler balayı turlarımız hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.
Paris

paris_sevgililer_günü

10.000 tonluk bir çelik yapının, bir şehri dünyanın en romantik yerleri listesinde birinci sıraya yükseltebileceğini kim tahmin edebilirdi ki? Aşkınızı sağlamlaştırmak için Notre Dame ve Pont de l’Archevêché arasındaki köprünün tellerine, siz de aşkınızı sembolize eden bir kilit takabilir, Eyfel Kulesi’nin önünde bildiğiniz tüm dillerde birbirinize seni seviyorum diyebilirsiniz.
Şarm El Şeyh
Şarm El Şeyh

Şarm El Şeyh

Asya ile Afrika’yı birleştiren Sina Yarımadası’nın ucundaki Şarm el Şeyh, bir zamanlar az bilinen bir yerken bugün seçkin uluslararası otel zincirlerinin rağbet ettiği etkileyici bir balayı destinasyonuna dönüştü. Şarm el Şeyh, zengin balık çeşitleriyle, berrak deniziyle ve yer yer yeşil vahalarla bezenmiş uçsuz bucaksız kızıl çöl manzarasıyla, romantik bir balayı geçirmek isteyen çiftler için ideal.
Tayland

Phi Phi Thailand

Melekler şehri Bangkok… Muhteşem doğası, yemyeşil berrak denizi, bembeyaz kumsalı ve çılgın gece yaşamı ile Phuket… Dünyanın en çağdaş caddelerindeki gökdelenler ile ilkel sokakların birlikte varlıklarını sürdürdükleri Singapur…  Asya’nın en egzotik destinasyonları… Muhteşem sahilleri ile balayı çiftlerinin her isteğini karşılamaya hazır!

Leave a comment