Reviews

2014 Plaj Trendleri

Hangimiz gün içinde gözlerimizi kapatıp, sıcacık kumlara uzanmanın, masmavi derinliklerde serinlemenin hayalini kurmuyoruz ki! İlkbahara veda etme vaktinin hızla yaklaştığı şu günler, uzun hafta sonu tatillerinin ve en az bir haftalık yaz tatili planları yapmanın tam zamanı!

2014 plaj trendleri

İster tatil planlarınızı çoktan yapmış, ister hangi tarihe izin alabilirim telaşında olun, eğer bir kadınsanız, tatilde kullanacağınız bikini ve mayoları, tatil planlarınızdan önce hazırlamaya başlarsınız. Mart başından bu yana mayo, bikini koleksiyonunu gün be gün genişletenlerimizin sayısı inanın hiç yadsınmayacak sayıda. Hala mayo, bikini alışverişinizi yapmadıysanız, biraz geç kaldığınızı bile söyleyebiliriz. Daha fazla gecikmeden sizin için derlediğimiz 2014’ün en gözde ve havalı modellerine mutlaka göz atın, plaj modasının gerisinde kalmayın.

2014 plaj trendleri

2014 yazında plajlarda 1950’lere dönüş yaşanıyor. Yüksek bel kesimler, balenler, pöti kareler ve son yılların vaz geçilmezi mayokiniler göz alıcı renkleri ile plajları dolduracak. İster tek parça olsun, ister bikini bu sene bronz tenleri, leopar desenle sınırlı kalmayan hayvan figürleri ve kalın çizgililer süsleyecek. Tatilinin büyük çoğunluğunu plajda geçirmeyi seven fakat çok açık modellerden hoşlanmayanlar için, hem eğlenceli, hem de rahat bir görünüm sunan tek parça straplez modeller de yazın favorileri arasında yer alıyor.

 2014 plaj trendleri

2014 erkekler için de birçok değişikliğe gebe diyebiliriz. Bol mayo şortların yerini daha dar ve kısa kesimler alacak. Ne çok geniş ne de çok dar olan bu modeller, bol şort severleri biraz üzeceğe benziyor.
Mix-Match Bikiniler

2014 plaj trendleri

Özgür ruhlu kadınları son yıllarda oldukça mutlu eden mix-match akımı farklı üst ve altları gönlünüzce eşleştirmenize olanak sağlıyor. Ne dersiniz uzun zamandır kullanmadığınız bikinileri tekrar hayatınıza sokmanın zamanı gelmedi mi?
70’lerin Desenleri Yeniden Plajlarda

2014 plaj trendleri

Geometrik şekiller ve kaotik renklerle plajlarda hippi rüzgarı yeniden esmeye başlıyor.
50’lere Merhaba Diyin!

grace kelly bikini

Yüksek kesim bikinilerle artık siz de Grace Kelly gibi görünebilirsiniz. Üstelik 50’lerin Amerikan filmlerinden çıkmış gibi görünürken de trendleri yakından takip edersiniz. Retro severleri oldukça mutlu edecek yüksek kesim bikiniler bu senenin en gözde modelleri arasında yer alıyor.

 

Leave a comment